Polpharma z nowymi transferami

polpaTrzech nowych zawodników podpisało dziś kontrakty z drużyną Polpharmy. Kociewiacy zatrudnili Łukasza Paula, Nathana Healy'ego i Nikole Jefticia. Kolejne wzmocnienia w zespole ze Starogardu cieszą i wydaje się, że skład Kociewiaków jest już coraz zbliżej zamknięcia. Działacze Polpharmy planują jeszcze trzy transfery, ale nie wydaje się, aby do zespołu dołączyły jakieś głośne nazwiska i nowi zawodnicy będą raczej uzupełnieniem obecnego składu.

Łukasz Paul to 24 latek, który wraca do Starogardu po rocznej przerwie. W sezonie 2010\2011 rozgrywający notował średnie na poziomie 1 punktu i 1 asysty. Ostatni sezon spędził w pierwszoligowym MOSiRze Krosno.

Nathan Healy to bardzo ciekawy i obiecujący zawodnik, który wydaje się najpoważniejszym wzmocnieniem zespołu Polparmy. Healy jest absolwentem uczelni Appalachian State Mountaineers, a w swojej konferencji został anwet wybrany na najlepszego obrońcę. Jego statytyski z ubiegłego sezonu to niecałe 15 punktów i 8 zbiórek w każdym spotkaniu.

Trzecim transferem jest sprowadzenie do drużyny Serba, Nikola Jefticia. Skrzydłowy Jefitc, ma za soba bardzo udany sezon w barwach OKK Belgrad, gdzie był wyróżniającą się postacią. Sezon skończył ze statystykami na poziomie 13 punktów i 4 zbiórek.

zp8497586rq
Pin It