Łukasz Wiśniewski wzmocni Turów !

Turow_Zgorzelec-logo-49E9D062C1-seeklogo.com

wiśniaByły zawodnik AZS-u Koszalin przenosi się do Zgorzelca. Wiśniewski ma za sobą bardzo udany sezon w barwach AZS-u Koszalin, z którym zdobył brązowy medal. Dla zespołu z Koszalina sezon 2012/2013 był najlepszym w histroii klubu i trzeba przyznać, ze ogromna w tym zasługa właśnie Wiśniewskiego. Vice-mistrzowie Polski ze Zgorzelca, wzięli się za kompletowanie drużyny na przyszły sezon i najpierw kontrakt przedłużył Ivan Zigeranovic, a teraz do składu dołączył Łukasz Wiśniewski.  Dla Turowa powinno być to bardzo ważne wzmocnienie i jeśli działaczom ze Zgorzelca uda się zatrzymać u siebie Michała Chylińskiego, to w Zgorzelcu będziemy mogli oglądać jeden z ciekawszych( i lepszych/najlepszy ?) obwodów w Tauron Basket Lidze, złożonych z polskich zawodników.

Wiśniewski w sezonie 2012/2013 był najlepszym strzelcem zespołu z Koszalina, kończąc sezon z dorobkiem średnio 14,2 punktów. Był także drugim podającym (3,5 as.), drugim przechwytującym (1,2 przech.) i siódmym zbierającym (2,9 zb). Popularny „Wiśnia” grał bardzo równo przez cały sezon i nie zawiódł szczególnie w Playoffs, gdzie odprawił Trefl z kwitkiem.

Patrząc na zamiłowanie trenera Rajkovicia do mocnej i agresywnej obrony, Łukasz Wisniewski powinien świetnie pasować do zespołu Turowa.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Łukasiak nowym centrem Jeziora

Przymierzany do Turowa Zgorzelec podczas zimowego okienka transferowego Szymon Łukasiak (26 lat, 208 cm) został nowym centrem Jeziora Tarnobrzeg. Zawodnik,...

Zamknij