Kostrzewski nowym graczem Anwilu, Jankowski zastąpi go w Czarnych

Wczoraj oficjalnie potwierdzono przedłużenie umowy z Seidem Hajrićem, który na Kujawach zagra już 7. sezon, a dziś sternicy klubu oficjalnie ogłosili nazwisko najnowszego nabytku Anwilu. Został nim Mateusz Kostrzewski, który w poprzednich rozgrywkach reprezentował barwy Czarnych Słupsk. Co ciekawe jeszcze zanim działacze z Włocławka potwierdzili nowego gracza na swojej stronie, to Czarni Słupsk mieli już następcę na miejsce byłego gracza Startu. Po sezonie gry w Starcie Gdynia Michał Jankowski zasili drużynę Andreja Urlepa.

Mateusz Kostrzewski związał się z Anwilem dwuletnią umową , a przychodzi do zespołu z Kujaw jako 4-krotny Mistrz Polski z Asseco Prokomem, który w minionych rozgrywkach notował 7pkt i 3.1zb na mecz.

Michał Jankowski związał się z Energą Czarnymi jednorocznym kontraktem,  do zespołu znad Słupii trafia jako wicemistrz Polski z Turowem Zgorzelec, który w niedawno zakończonych rozgrywkach zaliczał 11pkt i 2.8zb w każdym spotkaniu.

zp8497586rq

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Darius Maskoliunas nowym trenerem Trefla Sopot

Były zawodnik sopockiego klubu, Litwin, który pamięta smak pierwszego złota w barwach Trefla od sezonu 2013-14 poprowadzi 5. zespół PLK...

Zamknij