Szczubiał chwyta się Kotwicy – nowy szkoleniowiec w Kołobrzegu

Nowym trenerem Kotwicy Kołobrzeg został Dariusz Szczubiał. Szkoleniowiec, który w poprzednim sezonie pracował w Jeziorze Tarnobrzeg, zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Arabasa, który zostanie jednym z jego asystentów.
Umowa została podpisana na jeden sezon.

Untitled

Szczubiał jest jednym z najbardziej zapracowanych polskich szkoleniowców – trenował m.in. AZS Koszalin, Polpharmę Starogard Gdański czy reprezentację Polski, a w sezonie 2010/2011 – kołobrzeską Kotwicę!
Asystentami Szczubiała zostali wspomniany już Grzegorz Arabas, który prowadził Kotwicę pod koniec ubiegłego sezonu, a także Tomasz Mrożek.

Kotwica zakończyła poprzednie rozgrywki na dnie tabeli – z bilansem 9:23 zajęli ostatnie miejsce w lidze. W Kołobrzegu mają nadzieję, że między innymi dzięki nowemu trenerowi nowy sezon będzie lepszy…

Wojtek Konieczny

Fan NBA od dziecka (stąd pomysł na stronę Retro NBA). Posiadacz kolekcji własnoręcznie zrobionych kart o każdym klubie i wielkiej encyklopedii NBA w zeszycie 80-kartkowym powstałej w czasach, gdy nie było jeszcze Internetu... Specjalizacja - wykresy, tabele, statystyki. W wolnych od koszykówki chwilach filolog i nauczyciel polskiego :).

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Śląsk w poszukiwaniu nowego szkoleniowca

Zespół, który po latach nieobecności na ekstraklasowych parkietach wywalczył, w zakończonym niedawno sezonie, awans do Tauron Basket Ligi marzy o...

Zamknij