Frank Turner rusza do Francji

Rozgrywający Trefla Sopot Frank Turner, któremu po przegranej rywalizacji z AZS Koszalin, skończył się kontrakt z Treflem Sopot,przenosi się do Francji. Wraz z zespołem Quest-Provence Amerykanin zamierza walczyć w play offs II ligi i starać się do awans do tamtejszej ekstraklasy.

Frank Turner był czołową postacią Trefla Sopot, notując przeciętnie 13,6 pkt i 5,6 as na mecz.. Amerykanin przyczynił się do zdobycia przez żółto-czarnych Pucharu Polski i Superpucharu. Nie uchronił jednak zespołu od porażki w serii ćwierćfinałowej przeciwko AZS Koszalin. Teraz z kolei zamierza pracować na lepszy kontrakt, pod kątem nowego sezonu, i raczej ciężko będzie go zatrzymać w polskiej lidze.

Już w najbliższy wtorek, Turnera czeka debiut na parkietach drugiej ligi francuskiej i w barwach ekipy Fos Quest Provence . Z nią przystąpi do serii play offs a jego nowa drużyna, która po sezonie zasadniczym zajęła szóste miejsce, będzie rywalizować z Chalons-Reims.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. jordan napisał(a):

    Niech jedzie i już tam zostanie. Żeby komuś nie przyszło przypadkiem do głowy ściągać go do Polski. Już dosyć porażek przez Turnera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Play offs 2013: Stelmet – Czarni, skrót meczu numer 5.

Zamknij