Turów testuje podkoszowego.

Kilka dni wstecz zawodnik ten przymierzany był do składu Polpharmy Starogard Gdański jako zastępstwo dla nie radzącego sobie jak na razie Martynasa Andriuskieviciusa. Ostatecznie po zakończeniu sezonu w lidze szwedzkiej przejdzie on testy w Turowie Zgorzelec pod okiem Miodraga Rajkovića.

Ma 208 cm wzrostu, 107kg, 26 lat i nazywa się Szymon Łukasiak. Dla szwedzkiego Nassjo grał po 21 minut, notując przeciętnie 10pkt i 5zb w meczu. Jego rekordowe osiągnięcia, w osobnych spotkaniach tego sezonu to 26pkt oraz 10zb. Niedawno jego drużyna – Nassjo – zakończyła sezon i nie awansowała do play offs, zamjmując przedostatnie miejsce hdd regenerator Tools officially supports Windows XP, 2000, and 95 but I successfully tested data recovery with this program on Windows Vista. po fazie zasadniczej z dorobkiem 7 zwycięstw i 26 porażek.

Łukasiak zagrał w 32 spotkaniach swojego szwedzkiego klubu, a wcześniej reprezentował barwy amerykańskiej uczelni Jacksonville. W latach 2007-09 rozegrał on 60 spotkań przy najlepszych zdobyczach w pojedynczych mezach: 12pkt i 9zb.

W Zgorzelcu miałby zająć miejsce po wypożyczonym do Usti nad Labem w Czechach, Robercie Lewandowskim. Pytanie na ile jego przydatność do składu oceni trener drużyny, aspirującej do walki o medale?

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *