Zmiana rozgrywającego w Polpharmie.

25-letni absolwent teksańskiego El Paso, Christian Polk (190cm wzrostu), zastąpi w składzie Polpharmy Starogard Gdański, kontuzjowanego Jawana Cartera. Carter odniósł kontuzję podczas turnieju w Słupsku o Puchar Prezydenta Miasta, na tyle poważną, że wyeliminowała go z gry na najbliższe tygodnie.

By nie mieć problemów z pozycją rozgrywającego, na której został Wojciechowi Kamińskiemu – Marcin Nowakowski, klub sprowadził Amerykanina, notującego w poprzednim sezonie średnie 11,7pkt i 3,0as. Jego przydatność podczas 2-tygodniowego okresu testowego ocenią trener Kamiński i prezes Roman Olszewski.

– Polk będzie przebywał w Starogardzie na dwutygodniowych testach. Jeśli się sprawdzi to podpiszemy z nim umowę o końca sezonu. Trener Wojciech Kamiński chciał tego zawodnika już wcześniej – powiedział dla oficjalnej strony klubu Roman Olszewski.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Adam napisał(a):

    Tutaj również Marcin Nowakowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Skarb Kibica PLK 2012/13 – AZS Koszalin

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon PLK. Większość drużyn zamknęła już składy. Nadszedł czas na prezentację i ocenę tego co...

Zamknij