Logan z umową w słynnym Maccabi!

Wielki nieobecny w kadrze Alesa Pipana, Amerykanin z polskim paszportem, podpisał dwuletnią umowę z Mistrzem Izraela, Maccabi Tel-Aviv. W ostatnim czasie wiele się zmieniło i po nieudanym sezonie, w szeregach Koniczynek, a przy odejściu trenera Obradovića, rzucający obrońca został bez klubu. Kilka dni temu donosiliśmy o zainteresowaniu ze strony Unicaji Malaga (Hiszpania) i Brose Baskets (Niemcy), ostatecznie jednak agentowi gracza udało się znaleźć lepszy zespół dla swojego podopiecznego.

מ.כ. מכבי "אלקטרה" תל אביבMaccabi "Electra" Tel Aviv B.C. logo

W nowym sezonie postara się odbudować formę z poprzednich lat, by wrócić do takiej, jaką prezentował za swoich najlepszych czasów w barwach Asseco Prokomu, gdyż średnia 6.9 pkt w 20 euroligowych meczach nie odzwierciedlała jego strzeleckich umiejętności. Oczywiście w szeregach teamu Davida Blatta nie będzie o to łatwo, bo rywalizacja w tym utytułowanym klubie od lat jest ogromna!

Amerykanin z polskim paszportem podczas 32 spotkań greckiej A1 odnotował lepszą przeciętną: 9.0 pkt na mecz. Jednak dla niego i dla całego zespołu, zakończony sezon był daleki od oczekiwanego. Panathinaikos przegrał Final Four Euroligi, nie dostając się do finałowego spotkania, a na ligowym podwórku uległ w pięcio-meczowej walce Mistrzom Euroligi, Olympiakosowi. Podwójną porażkę Zielonych uznano za plamę na honorze i w klubie rozpoczęto wielką przebudowę.

Logan po podpisaniu z Mistrzem Izraela dwuletniej umowy, będzie drugim graczem z polskim paszportem, po Macieju Lampe, który wzmocni skład 50-krotnego Mistrza kraju. Przed Loganem wielkie wyzwanie!

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *