Harding Nana rusza na podbój Bundesligi.

Autor: Quentin

Harding Nana, mający za sobą występy w PLK w najbliższym sezonie będzie występował za naszą zachodnią granicą w Bundeslidze. 31 – letni Kameruńczyk podpisał umowę z zespołem New Yorker Phantom Brunszwik.

Nana trafił do Polski już w 2006 roku, kiedy to występował w Polpaku Świecie. Potem występował m.in w Turowie Zgorzelec i Polonii Warszawa. Co ciekawe w Niemczech spotka on innego ex pracownika klubu ze Świecia, greckiego trenera Kostasa Flevarakisa.

Nana to zawodnik, z którym w przeszłości współpracowałem i sobie tę współpracę bardzo ceniłem. To koszykarz zespołowy i z absolutnie profesjonalnym podejściem, taki, na którym można polegać. Wniesie do naszej drużyny sporo stabilności. – powiedział Flevarakis oficjalnej stronie klubu.

Kameruńczyk swój ostatni sezon spędził w Grecji w barwach Isiliakosu, w którym notował przeciętnie 12.0 punktów oraz 7.5 zbiórki na mecz.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Młodym Polakom zabrakło trzech punktów..

Szkoda, wielka szkoda, bo polska reprezentacja toczyła wyrównany bój z faworyzowaną i niepokonaną w turnieju drużyną Włoch, ale ostatecznie przegrała...

Zamknij