Tiller zostaje. Kto jeszcze w Siarce?

Amerykanin Jonathan Tiler jest bardzo bliski przedłużenia umowy z Siarką Tarobrzeg. Zespół Dariusza Szczubiała zasilił niedawno również Krzysztof Krajniewski ze Startu Gdynia. Niestety w rewelacji pierwszej części sezonu 2011-12 nie obejrzymy już ani Josha Millera ani Niccheusa Doaksa.

Sternicy klubu patrzą tymczasem w stronę, byłych lub obecnych – zawodników Zastalu Zielona Góra – Jakuba Dłoniaka i Rafała Rajewicza. Sporo mówiło się też o przenosinach Piotra Niedźwiedzkiego ze Śląska Wrocław, ale dzisiejsza konferencja prasowa we Wrocławiu potwierdziła fakt, iż podkoszowy zostaje na Dolnym Śląsku na kolejny rok..

Klub jak na razie przedłużył umowy z polskimi zawodnikami m.in. Michałem Rabką i Piotrem Pyszniakiem, być może uda się wypożyczyć, z Trefla Sopot, Jakuba Potoka.

Dariusz Szczubiał rozpocznie przygotowania do sezonu z początkiem sierpnia i wówczas też będzie testował nowych Amerykanów na pozycje numer 1 i 5.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mirković (znowu) wraca do Polpharmy

Uros Mirković, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Zastalu Zielona Góra, w nowym sezonie zostanie graczem Polpharmy Starogard Gdański. Jest...

Zamknij