Hodge opuści Zastal.

Wiele wskazuje na to, że Walter Hodge opuści Zastal Zielona Góra. Brązowy medalista Tauron Basket Ligi czeka do niedzieli na ostateczną decyzję Portorykańczyka.

Trener zielonogórskiej drużyny Mihailo Uvalin jest pogodzony z odejściem MVP sezonu zasadniczego. Hodge otrzymał bardzo korzystną ofertę od Zastalu, ale zwodzi zespół.

Gdyby ją podpisał byłby najlepiej zarabiającym obcokrajowcem w lidze. Powiedzmy wprost. To nie jest tak, że Hodge nie miał od nas oferty. Dostał znakomitą propozycję i odrzucił ją. A potem mówił mediom, że czeka na propozycję. Mówmy szczerze – oferta była – on ją odrzucił. Niech powie, że chce więcej pieniędzy, ale niech nie mówi, że mamy złożyć ofertę – powiedział Serb na antenie Radia Zachód.

 Klub nie zamierza podbijać oferty Portorykańczykowi, a to jest raczej jednoznaczne z jego odejściem.

Jeśli Hodge nie przedłuży kontraktu z Zastalem, klub rozpocznie w przyszłym tygodniu rozmowy z innym zawodnikiem na pozycję rozgrywającego. Tymczasem szkoleniowiec zorganizował camp dla nowych potencjalnych graczy, a na testach pojawili się Michał Jankowski (Turów) i Michał Nowakowski (Polpharma).

Info za: Radio Zachód

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *