Statystycznie najlepsi po II rundzie play off.

Strzelcy

lp zawodnik drużyna mecze punkty średnio sumy
1. Stanley Burrell Energa Czarni Słupsk 5 21.4 107
2. Walter Hodge Zastal Zielona Góra 8 21.0 168
3. Jerel Blassingame Asseco Prokom Gdynia 8 19.9 159
4. Filip Dylewicz Trefl Sopot 9 16.9 152
5. John Turek Trefl Sopot 9 14.9 134
6. Donatas Motiejunas Asseco Prokom Gdynia 8 14.9 119
7. Daniel Kickert PGE Turów Zgorzelec 8 14.6 117
8. Łukasz Koszarek Trefl Sopot 9 14.6 131
9. Robert Skibniewski Śląsk Wrocław 5 14.0 70
10. Slavisa Bogavac Śląsk Wrocław 5 14.0 70

Zbierający

1. Kirk Archibeque Zastal Zielona Góra 7 10.0 70 3.7 26 6.3 44
2. Adam Hrycaniuk Asseco Prokom Gdynia 8 9.6 77 2.1 17 7.5 60
3. John Turek Trefl Sopot 9 7.7 69 2.6 23 5.1 46
4. Filip Dylewicz Trefl Sopot 9 6.4 58 1.8 16 4.7 42
5. Slavisa Bogavac Śląsk Wrocław 5 6.4 32 1.6 8 4.8 24
6. Uros Mirković Zastal Zielona Góra 8 6.1 49 2.0 16 4.1 33
7. Scott Morrison Energa Czarni Słupsk 5 6.0 30 1.6 8 4.4 22
8. J.J. Montgomery AZS Koszalin 5 6.0 30 3.0 15 3.0 15
9. Daniel Kickert PGE Turów Zgorzelec 8 5.5 44 1.2 10 4.2 34
10. Donatas Motiejunas Asseco Prokom Gdynia 8 5.5 44 0.6 5 4.9 39

Asystujący

lp zawodnik drużyna mecze asysty średnio sumy
1. Jerel Blassingame Asseco Prokom Gdynia 8 8.4 67
2. Stanley Burrell Energa Czarni Słupsk 5 6.8 34
3. Robert Skibniewski Śląsk Wrocław 5 6.0 30
4. Kamil Łączyński AZS Koszalin 5 5.4 27
5. Łukasz Koszarek Trefl Sopot 9 5.3 48
6. Walter Hodge Zastal Zielona Góra 8 4.6 37
7. Igor Milicić AZS Koszalin 5 3.8 19
8. Krzysztof Szubarga Anwil Włocławek 4 3.8 15
9. Paul Graham Śląsk Wrocław 5 3.6 18
10. Łukasz Wiśniewski Trefl Sopot 9 3.2 29

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Finałowy rozkład spotkań Tauron Basket Ligi.

Po Asseco Prokomie, dziś w Zgorzelcu, poznaliśmy II finalistę Tauron Basket Ligi, a tym samym także drużyny, które zagrają o...

Zamknij