Transmisje TV podczas następnego tygodnia.

Poniedziałek, 9.04.2012

NBA: New York Knicks – Chicago Bulls (powtórka) – Canal + Sport (8:15 – 10:30)
NBA: New York Knicks – Chicago Bulls (powtórka) – Canal + Weekend (20:15 – 22:30)
Liga rosyjska: Chimki – Uniks – Sportklub + (17:00 – 19:00)
Liga hiszpańska: Caja Laboral – Real Madryt – Sportklub + (19:00 – 21:00)

Wtorek, 10.04.2012

TBL: Trefl Sopot – PGE Turów Zgorzelec (powtórka) – TVP Sport (9:35 – 11:30)
VTB: Żalgiris Kowno – Lokomotiw Kuban – Canal + Gol (18:10 – 20:15)
Liga rosyjska: Chimki – Uniks (powtórka) – Sportklub (12:00 – 15:00)
Liga hiszpańska: Caja Laboral – Real Madryt (powtórka) – Sportklub (20:00 – 22:00)

Środa, 11.04.2012

TBL: Asseco Prokom Gdynia – PGE Turów Zgorzelec – TV PLK (18:00 – 20:00)
TBL: Zastal Zielona Góra – Trefl Sopot – TVP Sport (19:45 – 22:15)
VTB: Żalgiris Kowno – Lokomotiw Kuban (powtórka) – Canal + Sport (8:45 – 10:45)
Liga rosyjska: Triumph – Spartak SPB – Sportklub (17:30 – 19:30)

Czwartek, 12.04.2012

TBL: Zastal Zielona Góra – Trefl Sopot (powtórka) – TVP Sport (9:30 – 11:30)

Piątek, 13.04.2012

TBL: Zastal Zielona Góra – Trefl Sopot (powtórka) – TVP Sport (16:30 – 18:30)
NBA: Orlando Magic – Atlanta Hawks – Canal + Sport (1:00 – 3:50)
VTB: Żalgiris Kowno – Lokomotiw Kuban (powtórka) – Canal + Weekend (18:00 – 20:00)

Sobota, 14.04.2012

TBL: Zastal Zielona Góra – Trefl Sopot (powtórka) – TVP Sport (11:25 – 13:20)
TBL: Trefl Sopot – Asseco Prokom Gdynia – TVP Sport (18:45 – 21:10)
TBL: Energa Czarni Słupsk – Zastal Zielona Góra – TV PLK (18:50 – 21:00)
NBA: Orlando Magic – Atlanta Hawks (powtórka) – Canal + Gol (18:15 – 20:30)
NBA: San Antonio Spurs – Phoenix Suns – Canal + Sport (3:00 – 5:45)
VTB: Żalgiris Kowno – Lokomotiw Kuban (powtórka) – Canal + Weekend (8:55 – 10:50)

Niedziela, 15.04.2012

TBL: Trefl Sopot – Asseco Prokom Gdynia (powtórka) – TVP Sport (10:45 – 12:45)
NBA: San Antonio Spurs – Phoenix Suns (powtórka) – Canal + Sport (9:45 – 11:55)
NBA: San Antonio Spurs – Phoenix Suns (powtórka) – Canal + Weekend (19:00 – 21:10)
NBA: Los Angeles Lakers – Dallas Mavericks – Canal + Weekend (21:30 – 0:15)
Euroliga: Mecz fazy play-off (powtórka) – Canal + Weekend (12:00 – 14:00)
Liga hiszpańska: Barcelona – Lagun Aro – Sportklub (12:30 – 14:30)
Liga hiszpańska: Real Madryt – Lucentum – Sportklub + (18:00 – 20:00)

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pogrom w wykonaniu drużyny Ignerskiego

Lokomotiv Kuban Krasnodar wykonał duży krok ku awansowi do kolejnej rundy w ramach rozgrywek Zjednoczonej Ligi VTB pokonując przed własną...

Zamknij