Lawal może opuscić Zastal.

Zastal Zielona Góra być może pożegna Ganiego Lawala. Po fatalnym występie w Sopocie przeciwko Treflowi trener Mihailo Uvalin i działacze odbyli z amerykańskim środkowym poważną rozmowę na temat dalszej przyszłości gracza w klubie z Winnego Grodu. Główne zarzuty wobec Lawala to nie przykładanie się do treningu i nie wykonywanie poleceń serbskiego trenera.

Trener Mihailo Uvalin powiedział w poniedziałek Radiu Zachód, że środkowy źle pracuje na treningach, wykorzystuje swój potencjał tylko w 20-30 procentach. Kilka rozmów z nim nie przyniosło porządanych zmian czy nastawienia gracza do treningów.

–  ” W rozmowie wygląda to tak,  jakby rozumiał, o co mi chodzi. Kiedy dochodzi do wykonania zadania, robi co innego..”

– ” Jeśli masz 10 ludzi, którzy podążają w jednym, dobrym kierunku i jednego, który nie jest na to gotowy to masz problem. I on ma problem – to mogę powiedzieć w tym momencie. I jeśli on się nie zmieni będzie bardzo, bardzo ciężko.(…) Kiedy próbujemy skłonić go do cięższego treningu, nie jakiegoś przekraczającego jego możliwości, on nie pokazuje swojego potencjału. Nie mówię nawet o tym, żeby zbliżył się do 100 procent możliwości. On nie wkłada w trening nawet 50 procent możliwości- dodał Mihailo Uvalin.

Info za: Radio Zachód

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *