Polpharma testuje nowego obrońcę.

Amerykański obrońca Brandon Hazzard będzie w najbliższym czasie testowany przez ekipę Polpharmy Starogard Gdański. Drużyna ze stolicy Kociewia szuka następcy Tony’ego Weedena, który niedawno zdecydował się na przeprowadzkę do Włoch.

Hazzard będzie przebywał w starogardzkim teamie przez trzy tygodnie. Jeżeli w tym okresie zdoła przekonać do siebie włodarzy klubu i trenera Wojciecha Kamińskiego, podpisze niebawem z Polpharmą kontrakt, który obowiązywać ma również w przyszłym sezonie.

Amerykanin jest absolwentem uczelni Troy Trojans. Szczególnie udane były tam dla niego dwa ostatnie sezony, w których notował średnio ponad 16 punktów w każdym pojedynku. Hazzard może występować zarówno na pozycji rozgrywającego, jak i rzucającego obrońcy.

Drużynie ze Starogardu Gdańskiego nie wiedzie się w tym sezonie najlepiej. Polpharma plasuje się obecnie na 11. pozycji w tabeli. Za nią znajduje się jedynie AZS Politechnika Warszawska oraz ŁKS Łódź. Na domiar złego zespół niedawno opuścił Tony Weeden, który rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron i udał się do Włoch. Hazzarda czeka zatem trudne zadanie, bowiem zastąpienie solidnie spisującego się Weedena na pewno nie będzie łatwe.

Źródło informacji: SportoweFakty.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *