Promocja na dwa mecze PBG Basketu!

Nie lada atrakcję noworoczną przygotowali kibicom poznańskiego basketu sternicy klubu z Wielkopolski. Po nieudanym występie w Warszawie, podczas którego PBG Basket wyraźnie uległ (55:77) AZS Politechnice, włodarze teamu postanowili zachęcić mocniej publiczność do przybycia do poznańskiej Areny (4200 miejscówek).

Na dwa najbliższe spotkania w ramach rozgrywek Tauron Basket Ligi, kibice miejscowi jak i przyjezdni będą mogli wejść na bilet w cenie dwóch złotych (!!). Pierwsze ze spotkań już 5. stycznia.

W tym pierwszym meczu, PBG Basket podejmie Anwil Włocławek. Kolejny mecz w Arenie odbędzie się już 12. stycznia a rywalem gospodarzy będą Czarni Słupsk. Zespół Milji Bogicevića po  17.spotkaniach w PLK zajmuje 11. pozycję w tabeli.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dobry mecz Szymona Szewczyka w lidze włoskiej

Po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentował się w lidze włoskiej reprezentant polskiej kadry - Szymon Szewczyk. Polski skrzydłowy...

Zamknij