Popisowy występ Ignerskiego w Eurochallange

Autor: Jacek Konsek (SportoweFakty.pl)

Rosyjska Superliga, liga VTB, czy Puchar Eurochallenge – Michał Ignerski w tym sezonie w każdych rozgrywkach prezentuje się świetnie. Reprezentant Polski we wtorek zdobył 20 punktów i miał 16 zbiórek, lecz jego BK Niżny Nowogród poległ na Łotwie.

Michał Ignerski był najjaśniejszą postacią swojego zespołu, który jednak przegrał na wyjeździe z łotewskim BK Ventspils 75:77. Polak spędził na parkiecie 37 minut i w tym czasie wykorzystał osiem z 17 prób z gry, w sumie zdobywając 20 punktów i zbierając z tablic aż 16 piłek. Do swojego dorobku dorzucił również dwie asysty, przechwyt i blok.

BK Niżny Nowogród z bilansem 1-2 zajmuje 3. miejsce w grupie D. Ignerski w trzech spotkaniach zdobywał średnio 15,7 punktu i 9 zbiórek.

Ignerski notuje kapitalny początek sezonu we wszystkich rozgrywkach – w lidze VTB w pięciu meczach zdobywa przeciętnie 15,6 punktu a w rosyjskiej Superlidze 15,4.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Połowinki w PLK – PBG Basket Poznań (2/13)

W następny weekend będziemy świadkami półmetka rozgrywek Tauron Basket Ligi. Począwszy od wczoraj – poprzez następną XIII kolejkę – a na XIV...

Zamknij