Zapowiedź drugiej kolejki WRONBA.

Podobnie jak TBL, tak samo wrocławska liga WRONBA pędzi w bardzo szybkim tempie. Przed nami już druga kolejka. Zapraszamy na zapowiedź weekendowych rozgrywek.

Poza zapowiedzią drugiej kolejki WRONBA, zapraszamy na podsumowanie tego, które zespoły zawiesiły swoją działalność przed rozpoczęciem 34. sezonu. 22 drużyny, które oglądaliśmy w poprzednich rozgrywkach zawiesiły swoją działalność, bądź rozpadły się. Wśród nich są ekipy, które na parkietach ligi WRONBA oglądaliśmy przez wiele sezonów. Należą do nich Gen, Laczki, Kogucik oraz TST. Wielu zawodników zasiliło nowe zespoły, inni zaś pozostali „bezrobotni”.

Drużyny, które opuściły szeregi WRONBA:

strona zespołu: Banda Ferdynanda (3.liga)

Drużynę prowadzoną przez Łukasza Grzyba oglądaliśmy na parkietach ligi WRONBA przez 3 sezony.  Ich bilans nie był zbyt imponujący – 2 zwycięstwa i 13 porażek. Banda Ferdynanda w swoich szeregach miała dwóch wyróżniających się zawodników. W 32. sezonie był nim Łukasz Chmielnicki, który w trzech meczach zdobył 66 punktów oraz zanotował 14 zbiórek. W 33. edycji 23-letni rozgrywający Michał Harasny był liderem swojej drużyny z 10 oczkami i 3 zbiórkami na mecz.
ODESZLI:

.Krzysztof Kotylak szuka drużyny
.Łukasz Grzyb szuka drużyny
.Bartosz Żodź szuka drużyny
.Paweł Stępień szuka drużyny
.Maciej Krasuski szuka drużyny
.Piotr Landzwojczak szuka drużyny
.Michał (2) Jakubowski szuka drużyny
.Michał Harasny szuka drużyny
.Daniel Dominiczak szuka drużyny

.strona zespołu: Banda Wariatów (3.liga)

W lidze WRONBA Banda Wariatów była obecna przez 6 sezonów. Zadebiutowali w 15. edycji, w której nie mieli sobie równych. Zatrzymali się dopiero na drużynie  Główki od Szpilek (Basket Totalny), z którą przegrali 41:48. W historii drużyny najwięcej rozegranych spotkań (31) mają Remigiusz Dyńka i Sławomir Łuczak, którzy w tym czasie zdobyli w sumie 734 punkty i 328 zbiórek. W poprzednim sezonie drugoligowe marzenia zespołu zostały rozwiane przez The Krizar’s BSK, którym ulegli 38:54.
ODESZLI: .

.Remigiusz Dyńka szuka drużyny
.Sławomir Łuczak szuka drużyny
.Marcin Klaus szuka drużyny
.Remigiusz Smolarek szuka drużyny
.Maciej Bielawski szuka drużyny
.Filip Mroczkowski szuka drużyny
.Łukasz Rak szuka drużyny
.Adrian Cygan szuka drużyny
.Kamil Isalski szuka drużyny
.Tomasz Kobak szuka drużyny

.strona zespołu: Burro (3.liga)

Drużyna Burro (Ridimtim) zadebiutowała na parkietach ligi WRONBA w 32. edycji. Zespół złożony był głównie z zawodników reprezentujących w przeszłości barwy wrocławskiego MKSu. Cel jaki sobie postawili był prosty – awans do 2. ligi. Przeklęte dla nich stały się dwie liczby – 43 i 47. Właśnie takimi wynikami na niekorzyść drużyny Jakuba Słabego kończyły się pojedynki w fazie playoff przeciwko TKKF Razem Wołów i Cosmodisc. W obecnym sezonie trio Paweł Pulka, Jakub Wawer i Jakub Zimoląg odeszło do in-game.pl, a skrzydłowy Marcin Mucha zasilił szeregi zespołu Tel Raf, w którym występował jego brat.
ODESZLI: .

.Paweł Pulka odszedł do in-game.pl
.Jakub Wawer odszedł do in-game.pl
.Jakub Zimoląg odszedł do in-game.pl
.Jacek Halusiak szuka drużyny
.Jakub Słaby szuka drużyny
.Jerzy Urbaś szuka drużyny
.Adrian Zwierz szuka drużyny
.Marcin Mucha odszedł do Tel Raf

.strona zespołu:Centrum Taśm (3.liga)

Zespół Adriana Aftowicza debiutował w 32 sezonie. Drużynę charakteryzował wyrównany skład i szeroka ławka rezerwowych. Po kilku wygranych spotkaniach Centrum Taśm został zatrzymany przez ekipę zebrano.com.pl. W 33. edycji szeregi zespołu opuścił Andrzej Brzozowski i Krzysztof Nowak. Dobra postawa Krzysztofa Ściborskiego notującego 8 pkt. i 6 zbiórek na mecz nie wystarczyła do nawiązania równorzędnej walki w 3. lidze. Cztery porażki i jeden walkower zakończyły przygodę Centrum Taśm w lidze WRONBA.
ODESZLI: .

.Michał Pęczek szuka drużyny
.Leszek Lewkowski szuka drużyny
.Krzysztof Ściborski szuka drużyny
.Adrian Aftowicz szuka drużyny
.Łukasz Grudniewski szuka drużyny
.Piotr Warawko odszedł do N.B.K.
.Łukasz Basałyngowicz szuka drużyny
.Filip Antosz szuka drużyny
.Rafał Głowacki szuka drużyny

.strona zespołu:Chłopcy z Bronxu (3.liga)

Chłopcy z Bronxu to kolejna z drużyn, która po trzech sezonach opuściła ligę WRONBA.  Po świetnym 31 sezonie zakończonym awansem do 2. ligi, nastąpił kryzys zespołu. Siedem przegranych spotkań, zmiany kadrowe i spadek do 3.ligi to bilans kolejnej edycji w której zaprezentowała się drużyna Grzegorza Sarneckiego. W poprzednich rozgrywkach Chłopcy z Bronxu dokonali kilku zmian kadrowych, które przyczyniły się do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Niestety w rundzie playoff lepsza okazała się drużyna LZS Blues Jelcz Laskowice, która definitywnie zakończyła marzenia swoich przeciwników o powrocie do 2.ligi. W 34. edycji większość zawodników zasiliło zespół Prawo Bronxu.
ODESZLI: .

.Zbigniew Drwięga odszedł do Prawo Bronxu
.Oskar Stys odszedł do Prawo Bronxu
.Grzegorz Sarnecki odszedł do Prawo Bronxu
.Paweł Mozoła odszedł do Napalm
.Jacek Stengert odszedł do Prawo Bronxu
.Marcin Poręba odszedł do Prawo Bronxu
.Bartosz Lićwinko odszedł do Kleten Clan
.Grzegorz Frania odszedł do Prawo Bronxu
.Piotr Piosik odszedł do Prawo Bronxu

.strona zespołu:Coffee House (3.liga)

Debiut zespołu Tymoteusza Rządkowskiego nastąpił w 32. edycji. Po trzech rozegranych spotkaniach zespół miał pewne problemy ze skompletowaniem składu i dwa ostatnie spotkania musiał oddać walkowerem. W celu uniknięcia tego samego scenariusza doszło do zmian kadrowych. Czterech doświadczonych zawodników wystarczyło jedynie do  awansu z grupy. W fazie playoff Stowarzyszenie Maraton zakończyło krótką przygodę Coffee House na koszykarskich parkietach.
ODESZLI: .

.Piotr Sajdak szuka drużyny
.Paweł Kamiński odszedł do McDonald’s
.Krzysztof Jurdziak szuka drużyny
.Szymon Lis odszedł do Marko Team
.Tymoteusz Rządkowski odszedł do McDonald’s
.Tomasz Podolski szuka drużyny
.Mateusz Kosikowski szuka drużyny
.Jakub Bihun szuka drużyny

.strona zespołu:Credit Suisse (3.liga)

Drużynę Credit Suisse oglądaliśmy przez dwa sezony. Po debiutanckich rozgrywkach, w których odnieśli trzy zwycięstwa nastąpiło kilka zmian kadrowych. Nowi zawodnicy nie byli w stanie poprawić jakości gry zespołu, co przełożyło się na pięć porażek z rzędu. Na uwagę zasługuje postawa Piotra Szymko, który pomimo słabej grze zespołu notował średnio 8 punktów i 6 zbiórek w meczu.
ODESZLI: .

.Bartosz Kozera szuka drużyny
.Wojciech Chojak szuka drużyny
.Piotr Szymko szuka drużyny
.Bartosz Olechowski szuka drużyny
.Krzysztof Pokorny szuka drużyny
.Michał Korzekwa szuka drużyny
.Wojciech Szczucki szuka drużyny
.Wojciech Czechowicz szuka drużyny
.Antoni Issel szuka drużyny
.Artur Kołodziejczyk szuka drużyny
.Jarosław Dobruchowski szuka drużyny
.Igor Kezic szuka drużyny
.Adam Kulikowski szuka drużyny

.strona zespołu:Drinking Team (3.liga)

Drinking Team powrócił na parkiety ligi WRONBA po kilku latach przerwy. Zadebiutowali w 23 sezonie, który przyniósł im 2 zwycięstwa i 3 porażki. Kolejna edycja i kolejne rozczarowania. Wygrana w pierwszym meczu przeciwko drużynie Łże Elity rozbudziła apetyty zawodników Drinking Team na udany sezon. Kolejne przegrane mecze doprowadiły do rozpadu drużyny. Po powrocie historia zatoczyła swoje koło. 3 zwycięstwa w 2 kolejnych sezonach to zbyt mało aby mysleć o budowaniu zespołu, który może awansować na drugoligowe parkiety. Obecnie tylko Jan Barski zmienił barwy klubowe.

ODESZLI: .

.Jan Barski odszedł do Fallimagni
.Michał Dziubka szuka drużyny
.Piotr Rogala szuka drużyny
.Maciej Kaleta szuka drużyny
.Michał Szymczak szuka drużyny
.Paweł Paluchowski szuka drużyny
.Michał Musiał szuka drużyny
.Szymon Filip szuka drużyny
.Jan Peszyński szuka drużyny

.strona zespołu:Elektrotim (3.liga)   

Ostatni sezon w wykonaniu Elektrotimu był kopią tego co stało się w 32. edycji. W tamtych rozgrywkach, po świetnej fazie grupowej zespół, którego kapitanem był Michał Kaliński zatrzymał się na późniejszym mistrzu 3.ligi – Los Pupilos. Ostatnie rozgrywki miały podobny scenariusz. Bardzo dobra gra w fazie grupowej i porażka w  playoffach  z Zielonym Robalem definitywnie zamknęła rozdział pt. Elektrotim. Drużyna rozpadła się, a większość zawodników zasiliło inne zespoły.
ODESZLI: .

.Andrzej Szydłowski odszedł do Tiradores
.Tomasz Kaliński odszedł do lacoste24.pl
.Adam Dura szuka drużyny
.Waldemar Gawerski odszedł do Tiradores
.Kamil Jakubowicz szuka drużyny
.Mateusz Janicki szuka drużyny
.Michał Kaliński odszedł do Tiradores
.Tomasz Trebenda szuka drużyny
.Michał Zagrodny odszedł do MUKS Bielany Wrocławskie
.Piotr Hrebieniuk odszedł do lacoste24.pl
.Szymon Dmytryk szuka drużyny
.Tomasz Sajnok szuka drużyny

.strona zespołu:eMWu Karolak (3.liga)

Zespół, którego kapitanem był Maciej Matyśkiewicz oglądaliśmy na parkietach ligi WRONBA tylko przez 1 sezon. Po 4 zwycięstwach w fazie grupowej, zawodnicy eMWu Karolak musieli uznać wyższość profilsport.pl. Na uwagę zasługuje świetna postawa dwójki braci : Piotra i Wojciecha Karolaka. Piotr w 4 meczach notował średnio 14 punktów, 3 zbiórki a Wojciech 9 punktów i 8 zbiórek. Obecnie pozostają bez drużyny.
ODESZLI: .

.Michał Jahn odszedł do Powerman Sport
.Krzysztof Czelusta szuka drużyny
.Maciej Matyśkiewicz szuka drużyny
.Piotr Karolak szuka drużyny
.Wojciech Karolak szuka drużyny
.Wojciech Matyśkiewicz szuka drużyny
.Michał(3) Zając szuka drużyny
.Kamil Tomczak szuka drużyny

.strona zespołu:Gen (2.liga)

Jedna z legendarnych już drużyn, którą oglądaliśmy nieprzerwanie przez 33 sezony. Debiutowali jako Jaskiniowcy aby później przekształcić się w Gen Komputer, a nastepnie Gen. W swojej bogatej historii występowali na parkietach wszystkich lig. W najwyższej klasie rozgrywek odnieśli 2 zwycięstwa i 5 porażek. Najwięcej spotkań w historii zespołu (179) rozegrał jego kapitan Marek Jeżewski, który w obecnym sezonie będzie reprezentował barwy teamu Poracha. Ostatni swój sezon Gen spędził w 2. lidze, gdzie po słabym początku zdołał wygrać ostatnie 3 spotkania. Wyróżniającą się postacią był 23-letni Piotr Jurecki, który w poprzedniej edycji notował średnio 9 punktów i 10 zbiórek w meczu.
ODESZLI: .

.Grzegorz Kwolek odszedł do Mudżahedini
.Oktawiusz Raczkowski odszedł do Poracha
.Marcin Krupa szuka drużyny
.Marek Jeżewski odszedł do Poracha
.Tomasz Tomczak szuka drużyny
.Artur Pełka odszedł do Mudżahedini
.Wojciech Tabinowski szuka drużyny
.Piotr Jurecki odszedł do Mudżahedini
.Krzysztof Bełej szuka drużyny

.strona zespołu:Godfathers (3.liga)

Drużyna Marcina Siłakowskiego zadebiutowała w poprzednim sezonie. Po zwycięstwie nad zespołem Główki od Szpilek przyszła seria porażek, która spowodowała rozpad zespołu. Najlepszym zawodnikiem był Antonios Koutsokostas, który w poprzednich rozgrywkach notował średnio 12 punktów i 4 zbiórki na mecz. Obecnie wszyscy zawodnicy pozostali bez drużyny.
ODESZLI: .

.Rafał Wojtowicz szuka drużyny
.Dawid Czechowicz szuka drużyny
.Kacper Sideropulos szuka drużyny
.Marcin Siłakowski szuka drużyny
.Paweł Wyrembak szuka drużyny
.Antonios Koutsokostas szuka drużyny
.Adam Mirosław szuka drużyny
.Piotr Pastecki szuka drużyny
.Paweł Nawrocki szuka drużyny
.Łukasz Kłosiński szuka drużyny

.strona zespołu:Kogucik (3.liga)

Zespół, którego kapitanem był Michał Skrzypiec zadebiutował na parkietach ligi WRONBA w 12. edycji pod nazwą Alph Mega. Od tego czasu oglądaliśmy ich głównie na parkietach 3.ligi. Bilans zespołu to 52 zwycięstwa i 73 porażki. W poprzednim Kogucik wzmocniło dwóch zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali już jego barwy – Marcin Krzyczmonik i Paweł Kucharski. Zmiany te nie przyniosły spodziewanego rezultaty i kolejny raz awans do drugiej ligi okazał się niemożliwy. W ostatnim sezonie najlepszym strzelcem zespołu został Filib Sobasik, który w 4 meczach zdobył 51 punktów.
ODESZLI: .

.Zbigniew Sobasik szuka drużyny
.Marek Ziarko szuka drużyny
.Marcin Krzyczmonik szuka drużyny
.Paweł Figaszewski szuka drużyny
.Piotr Pietryga szuka drużyny
.Paweł Kucharski szuka drużyny
.Michał Skrzypiec szuka drużyny
.Filip Sobasik szuka drużyny
.Krzysztof Walczak szuka drużyny

.strona zespołu:Konsalnet (3.liga)

Drużyna prowadzona przez Piotra Oborzyńskiego zadebiutowała w 22. edycji.  Przez 10 sezonów rozegrali 62 spotkania z których 32 przechylili na swoją korzyść. Największym sukcesem zespołu była gra w 2.lidze, w której wygrali 7 z 22 meczów. Ostatni sezon w wykonaniu Konsalnet był fatalny. Wyraźnie przegrane spotkania przeciwko Młodym Wilkom (31:89) i Tel Raf (26:72), przyczyniły się do zawieszenia działalności zespołu. Kapitan zespołu wraz z Sebastianem Zabłockim postanowili zasilić szeregi MWSLiT, natomiast reszta zawodników pozostała bez drużyny.
ODESZLI: .

.Piotr Oborzyński odszedł do MWSLiT
.Adam Bator szuka drużyny
.Michał Ziętek szuka drużyny
.Sebastian Zabłocki odszedł do MWSLiT
.Marek Oborzyński szuka drużyny
.Kamil Foltyn szuka drużyny
.Bartłomiej Grzyś szuka drużyny
.Łukasz Teper szuka drużyny

.strona zespołu:Laczki (2.liga)

Laczki są kolejnym doświadczonym zespołem, którego nie będziemy oglądać w obecnych rozgrywkach. Od 10. edycji rozegrali łącznie 198 spotkań, z których 98 zakończyło się ich zwycięstwem. W SuperWRONBA mogą pochwalić się 32 wygranymi meczami. W historii zespołu najwięcej punktów 2771 zdobył Arkadiusz Rotnicki, który w barwach drużyny rozegrał 165 spotkań. Ostatni sezon drużyna prowadzona przez Piotra Hoffmana spędziła w 2.lidze, w której po 2 zwycięstwach przyszedł czas na 4 porażki. Doświadczeni zawodnicy nie chcieli grać na trzecioligowych parkietach, dlatego postanowili zawiesić działalność zespołu. Obecnie tylko Tomasz Kozik zmienił zespół, a pozostali zostali bez drużyny.
ODESZLI: .

.Arkadiusz Ptak szuka drużyny
.Arkadiusz Rotnicki szuka drużyny
.Piotr Hoffman szuka drużyny
.Tomasz Kozik odszedł do Łże Elity
.Daniel Czawłytko szuka drużyny
.Tomasz Siwiński szuka drużyny
.Sebastian Bęben szuka drużyny
.Bartosz Chałupa szuka drużyny
.Piotr Zadrożny szuka drużyny

.strona zespołu:Magit Basket (3.liga)

Historia zespołu Magit Basket jest krótka. Debiut w 33 sezonie, 5 przegranych spotkań i rozpad drużyny. Witold Sojka jest jedynym zawodnikiem, który zmienił barwy klubowe (przeszedł do Łże Elity), pozostali pozostali bez drużyny. Na uwagę zasługuje postawa Grzegorza Tratkowskiego, który w 5 meczach notował średnio 11 punktów.
ODESZLI: .

.Witold Sojka odszedł do Łże Elity
.Aleksander Stelmach szuka drużyny
.Marek Mikuła szuka drużyny
.Jacek Grzymałło szuka drużyny
.Patryk Golanowski szuka drużyny
.Wojciech Serwatka szuka drużyny
.Rami Al Naib szuka drużyny
.Grzegorz Tratkowski szuka drużyny
.Kamil Beuch szuka drużyny

.strona zespołu:Niepełnosprytni (3.liga)

Zespól Niepełnosprytnych zadebiutował w 31 sezonie.  Bilans zespołu nie był zbyt okazały – 2 zwycięstwa i 13 porażek. W poprzednich rozgrywkach zespół został wzmocniony przez Łukasza Bazylaka, który notował średnio 14 punktów i 10 zbiórek w meczu. Niestety po kolejnym nieudanym sezonie drużyna rozpadła się. Zawodnicy zasilili zespoły 4Fun oraz Vabank.
ODESZLI: .

.Adam(2) Dąbrowski odszedł do 4Fun
.Robert Januszkiewicz odszedł do 4Fun
.Marek Nicpoń odszedł do 4Fun
.Wojciech Cywiński odszedł do Vabank
.Paweł Pastuszek odszedł do 4Fun
.Mateusz Kramarz odszedł do Vabank
.Waldemar Herda odszedł do Vabank
.Łukasz Bazylak odszedł do 4Fun

.strona zespołu:Old Freaks (3.liga)

Drużyna Old Freaks swój debiut miała w 20. edycji jako aion.pl. W swojej historii rozegrali 62 spotkania w 3.lidze oraz 15 w wyższej klasie rozgrywek. Przez zespół przewinęło się aż 38 zawodników. Najwięcej spotkań (52) rozegrał Rafał Karabiniewicz, który obecnie pozostaje bez drużyny. Najlepszym sezonem w wykonaniu  Old Freaks była 21. edycja, w której wygrali 7 z 8 spotkań. Ostatnie rozgrywki to 4 wyraźne porażki i mecz oddany walkowerem.
ODESZLI: .

.Rafał Karabiniewicz szuka drużyny
.Rafał Okoń szuka drużyny
.Adam Lichwa szuka drużyny
.Łukasz Drop odszedł do Malbud Basket
.Jakub Preisner odszedł do Cosmodisc
.Jacek Żyromski szuka drużyny
.Mateusz Łoś szuka drużyny

.strona zespołu:Pronto Pizza (3.liga)

Pronto Pizza na parkietach ligi WRONBA występowała w 32 oraz 33 edycji. Z 11 rozegranych spotkań, udało się wygrać zaledwie 3 pojedynki przeciwko Niepełnosprytnym, Gminie Borów ora Rico Frigo. W poprzednim sezonie drużyna została wzmocniona przez zawodników pochodzących z Mongolii. Orientalny temperament wystarczył jedynie do awansu z grupy.  W historii zespołu najwięcej punktów (110) zdobył reprezentujący barwy Marko Team Paweł Czubaszek. Czwórka zawodników zmieniła barwy klubowe a reszta pozostała bez drużyny.
ODESZLI: .

.Patryk Józefowicz odszedł do Wings Media
.Paweł Czubaszek odszedł do Marko Team
.Michał Szymański odszedł do Wings Media
.Paweł Grabowiecki odszedł do Napalm
.Filiip Łużny szuka drużyny
.Rafał Maćkowiak szuka drużyny
.Michał(2) Maciejewski szuka drużyny
.Filip Markowski szuka drużyny
.Paweł Kotłowski szuka drużyny
.Gangamurun Ganbold szuka drużyny
.Gana-Erdene Erdenebaatar szuka drużyny
.Munkhdorj Byambadorj szuka drużyny

.strona zespołu:Sampraus II (3.liga)  

Drużynę Sampraus II z utytułowanym zespołem z SuperWRONBA łączy jedynie nazwa. Zawodnicy, których kapitanem był Łukasz Łunkiewicz spędzili na parkietach ligi WRONBA tylko 2 sezony.  Z 10 spotkań na swoją korzyść przechylili jedynie 3. W poprzedniej edycji pokonali drużynę Poracha 48:39. Kolejne gładko przegrane spotkania przyczyniły się do zawieszenia działalności zespołu. Wyróżniającym się zawodnikiem był Grzegorz Poros, który w 4 meczach notował średnio 15 punktów i 4 zbiórki.
ODESZLI: .

.Jacek Łunkiewicz szuka drużyny
.Wojciech Dyrcz szuka drużyny
.Daniel Śmieszniak szuka drużyny
.Grzegorz Poros szuka drużyny
.Andrzej Mazurkiewicz szuka drużyny
.Piotr Gomułka szuka drużyny
.Tomasz Kuliga szuka drużyny
.Michał Męzia szuka drużyny

.strona zespołu:Tequila Boys (3.liga)
Drużyna, której kapitanem był Piotr Jankowski zadebiutowała w poprzednim sezonie. W fazie grupowej po zwycięstwie nad Konsalnetem oraz walkowerowi ze strony NC Engineering zawodnicy Tequila Boys awansowali do fazy playoff. W pierwszym spotkaniu przyszło im się zmierzyć z  faworyzowaną drużyną Fallimagni. Mecz zakończył się wysoką porażką 29:67 i zakończył przygodę Tequila Boys na parkietach ligi WRONBA. Na uwagę zasługuje świetna postawa kapitana zespołu, który w 5 spotkaniach zdobył 126 punktów i 33 zbiórki. Obecnie wszyscy zawodnicy pozostają bez drużyny.
ODESZLI: .

.Piotr Jankowski szuka drużyny
.Bartosz Cieśla szuka drużyny
.Grzegorz Dziurla szuka drużyny
.Jacek Pietraszkiewicz szuka drużyny
.Michał Figlarowicz szuka drużyny
.Marcin Garnczarek szuka drużyny
.Krzysztof Maliga szuka drużyny
.Mikołaj Kieraś szuka drużyny

.strona zespołu:TST (1.liga) 

Drużyna TST zadebiutowała w 9. edycji jako Rastamani. W swojej bogatej historii odnieśli 104 zwycięstwa w 196 rozegranych spotkaniach. W swojej bogatej historii zespół TST reprezentowało 77 zawodników. Najwięcej punktów 1182 zdobył Wojciech Danielewicz. W ostatnich dwóch sezonach drużyna TST wygrała zaledwie 2 z 16 spotkań. Po kolejnych nieudanych rozgrywkach drużyna postanowiła zawiesić działalność. Jedynym zawodnikiem pozostającym bez drużyny pozostał Piotr Wielebski, który w poprzednim sezonie notował średnio 2 punkty i 1 zbiórkę w meczu.
ODESZLI: .

.Paweł Furyk odszedł do Brothers Team
.Mateusz Czekaj odszedł do Brothers Team
.Piotr Głos odszedł do Łże Elity
.Mateusz Szprynger odszedł do 7126Pomagam
.Paweł Sokołowski szuka drużyny
.Tomasz Mazur odszedł do Wings Media
.Rafał Klisiewicz odszedł do Napalm
.Maciej Jarmakowicz odszedł do Wings Media
.Piotr Wielebski szuka drużyny

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
VTB: Zmienne szczęście naszych

Żeby ktoś musiał wygrać, to ktoś inny musi przegrać. I dla równowagi w naturze ta zasada miała miejsce wczoraj w...

Zamknij