Karnowski MVP Meczu Gwiazd!

Dopiero kilka godzin po zakończeniu FIBA ogłosiła który z młodych zawodników otrzymał nagrodę MVP w Meczu Gwiazd do lat 18. Nagrodą został wyróżniony Przemysław Karnowski, mierzący 214 cm polski środkowy, uznawany powszechnie za najlepszego gracza na tej pozycji w swoim roczniku (1993).

Karnowski, który w sierpniu związał się na jeden sezon z Siarką Tarnobrzeg, ostatnie dwa tygodnie spędził rehabilitując kontuzjowaną kostkę. W tym czasie nie zagrał w ani jednym sparingu.

Po takiej przerwie udało mu się jednak zagrać bardzo dobry mecz, w którym zaliczył 13 punktów, 5 zbiórek, 2 przechwyty. Jego zespół „Niebiescy” pokonał „Białych” 81:80.

Źródło informacji: PAP

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdzie leży Włocławek i co słychać w tym mieście?

Jak wiemy, Anwil Włocławek zmierzy się w eliminacjach do ligi VTB. Jest jednak pewien problem. Chodzi o rozmieszczenie tego kujawskiego...

Zamknij