Jak Dardan nabił Hedo w butelkę ;-)

Dardan jak Scottie

Nie jest to zagranie przynoszące chlubę zawodnikowi. Niegdyś miałem okazję widzieć je w NBA Finals, a autorem jego był Scottie Pippen (niefortunnym, wykorzystanym był Danny Ainge). Swego czasu podobny chwyt zastosował Alan Gregov grając przeciwko swojemu byłemu klubowi Śląskowi Wrocław i nabijając Joe McNaulla. W końcu w meczu przeciwko Turcji „and one’a” zrobił Hedo Turkoglu – Dardan Berisha. Dziś długo wyczekiwany przez mnie film pojawił się na YouTube, więc zapraszam do obejrzenia tego niecodziennego zagrania.

Poniżej akcja Pippena.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Zmarek62 napisał(a):

    To kopia zagrania Saszy Alvijasa niestety przeciwko Śląskowi

  2. Zmarek62 napisał(a):

    Przepraszam Avlijasa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Będzie mecz o Superpuchar

Mecz o Superpuchar Polski pomiędzy mistrzem Polski Asseco Prokomem Gdynia a zdobywcą Pucharu Polski Polpharmą Starogard Gdański odbędzie w środę...

Zamknij