Otwarty trening Śląska

Nowy rzecznik prasowy ekstraklasowego Śląska Wrocław Dominik Tomczyk poinformował o otwartym dla każdego chętnego dziennikarza treningu zespołu ze stolicy Dolnego Śląska, który odbędzie się w najbliższy piątek (19.08) o 19.00.


Każdy kto przyjdzie w piątek do hali Redeco na ulicy Rogowskiej 52 we Wrocławiu będzie mógł porozmawiać z zawodnikami i trenerami powracającego do najwyższej klasy rozgrywkowej zespołu. W zajęciach uczestniczyć będą niemal wszyscy zakontraktowani dotychczas zawodnicy z wyjątkiem Amerykanina Billy’ego White’a, który przyleci do Polski w przyszłym tygodniu. W hali po treningu będzie możliwość porozmawiać także z legendą wrocławskiej koszykówki – Dominikiem Tomczykiem sprawującym od niedawna funkcję rzecznika prasowego.

Zawodnicy, których będzie można obserwować w piątek:

Bartosz Bochno

Piotr Niedźwiedzki

Jarosław Zyskowski

Norman Zuber

Kacper Sęk

Jakub Koelner

Jan Grzeliński

Robert Skibiniewski

Slavis Bogavac

Aleksander Mladenovic

Paweł Buczak

Pin It

5 komentarze/y

  • A jak przyjdzie 100? A może 200?
   Skoro jest wyraźne sformułowanie w komunikacie, że zaproszeni są dziennikarze to trening otwarty jest dla mediów.
   A pisanie: „Dominik Tomczyk poinformował o otwartym dla każdego chętnego” jest kłamstwem i wprowadzeniem kibiców w błąd.

 1. Piotr Gładczak 18/08/2011 at 21:18 - Odpowiedz Autor

  Poprawione, dzięki za uwagę. Aczkolwiek nie wydaje mi się żeby było wielkie zainteresowanie tym treningiem poza największymi mediami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *