Logan może wrócić do Prokomu?

David Logan wróci do Asseco Prokomu? Po jego słabszym sezonie w Caja Laboral w Hiszpanii odejście Logana wydaje się mocno prawdopodobne. Zawodnik kontaktował się już nawet z władzami gdyńskiego klubu.David Logan to jedna z największych gwiazd, jakie w ostatnich latach występowały na polskich parkietach. Zaczynał w Polpharmie, później rozkręcił się w PGE Turowie, a klasą dla siebie był przez dwa lata w Asseco Prokomie. Po tym odszedł do Caja Laboral – mistrza Hiszpanii, ale tam już nie błyszczał i głośno mówi się, że może odejść. Zgłosił się już nawet do swojego byłego pracodawcy – Asseco Prokomu (wcześniej informowaliśmy o zainteresowaniu Turowa Zgorzelec).

Jeszcze nie wiem, czy zostanie Woods i wróci Logan. Najpierw zamknijmy sprawy budżetu, potem podejmijmy decyzję w sprawie trenera i dopiero on będzie decydował, jaki będzie skład. Powiemy sobie, jakie mamy cele i ambicje, a za tym pójdą wszystkie decyzje kadrowe w sprawie trenerów i zawodników – mówi właściciel Asseco Prokomu Ryszard Krauze.

Dodatkowym atutem pozyskania Logana jest fakt, że ten koszykarz ma polski paszport, także mógłby występować na parkiecie na prawach naszego krajowego zawodnika.

Info za: SportoweFakty.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *