Śnieg wraca do Warszawy i zagra z Ponitką

Nie w Anwilu Włocławek, ani nie w Polpharmie Starogard Gdański, ale znów w Warszawie zagra byłu już zawodnik AZS-u Koszalin – Tomasz Śnieg. Perspektywiczny rozgrywający wraca do stolicy kraju by wesprzeć beniaminka TBL – AZS Politechnikę Warszawską.

Śnieg po udanym dla siebie sezonie 2009/2010 nie chciał grać z Polonią 2011 Warszawa w I lidze, tylko chciał dalej ogrywać się w ekstraklasie. Jego klub przystał na warunki gracz zezwalając mu na grę w barwach AZS-u Koszalin.

Tomasz Śnieg chce zapracować na uznanie Igora Griszczuka

Pod ręką Mariusza Karola, 22-letni playmaker, notował średnie: 6,7 punktów i 2,9 asysty podczas 20 minut gry. Wcześniej w barwach Polonii 2011 i w ekipie Mladena Starcevića, tworzył on świetną parę obrońców z Dardanem Berishą. Teraz wychowanek MCKiS Jaworzno, znów pod reką chorwackiego szkoleniowca, będzie miał okazję grać z utalentowanym strzelcem – Mateuszem Ponitką. Pytanie czy tym razem Śniegowi uda się utrzymać drugi warszawski team w PLK, na dłużej niż jeden sezon?

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fantastyczny Kelati!

Beko Professional League, czyli rosyjska Superliga zakończyła wczoraj sezon regularny. W ostatniej kolejce nie zaszły większe zmiany w układzie tabeli,...

Zamknij