Podsumowanie i MVP marca w PLK

Dla przypomnienia, w lutym, najlepszym graczem PLK wybraliście Paula Millera z Anwilu, który wyprzedził dwóch rozgrywających, odpowiednio: Torey’a Thomasa z Turowa i Roberta Skibniewskiego z Polpharmy.  

Wcześniej, w styczniu tryumfował Konrad Wysocki (Turów), w grudniu Robert Skibniewski, a w listopadzie Nikola Jovanović (Anwil).

Drużyna marca: Asseco Prokom Gdynia za wygrane z AZSem, Turowem, Polpharmą i Anwilem i ostateczne wdrapanie się na szczyt ligowej tabeli, co owocuje przewagą własnego parkietu w potencjalnym finale.

Trener miesiąca: Mariusz Karol za wygrane z Polpharmą, Kotwicą i Siarką, które w ostatecznym rozrachunku zagwarantowały awans AZSowi do play off.

Zagraniczna ekipa marca: Igor Milicić, Walter Hodge, Filip Videnow, George Reese i Darnell Harris.

Polskie wybory miesiąca: Krzysztof Szubarga (za powrót do formy po kontuzji), Robert Skibniewski, Krzysztof Roszyk, Marcin Stefański i Piotr Stelmach.

Wydarzenie III miesiąca 2011r. to kontuzja Camerona Bennermana.Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Polpharma zaskoczyła i Puchar zdobyła

Ogromną metamorfozę po nieudanej inauguracji sezonu w PLK przeżyła ekipa brązowych medalistów ostatnich Mistrzostw Polski. Po małych korektach w składzie...

Zamknij