Polpharma z nowymi zawodnikami

polpaNa Kociewiu ruch jest coraz większy i do zespołu Polpharmy dołączyli kolejni zawodnicy. Potwierdziła się informacja, o której pisaliśmy ponad 2 tygodnie temu, a mianowicie kontrakt z klubem podpisał rozgrywający z Litwy – Ovidijus Varanauskas. Trener Budzinauskas bardzo dobrze zna tego zawodnika i wie czego można się spodziewać po jego grze. Drugim wzmocnieniem zespołu ze Starogardu ma być 21-letni Kacper Młynarski, dla którego będzie to debiut na parkietach Tauron Basket Ligi.

Ostatni sezon, nowy skrzydłowy Polpharmy spędził w Sokole Łancut, a teraz spróbuje swoich sił w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kontrakt z klubem przedłużył Bartosz Sarzało, który co ciekawe jest wychowankiem właśnie klubu z Kociewia i spędził w nim 8 lat na początku swojej kariery. Po przygodach w praktycznie całej Polsce, Sarzało wrócił do Starogardu i postanowił zostać tutaj na kolejny rok.

W Starogardzie Gdańskim mają zakontraktowanych już 6 zawodników. Oprócz wymienionej wyżej trójki, kontrakt z klubem przedłużyli Michael Hicks i Kacper Radwański, a pod koszem swoje umiejętności będzie mógł zaprezentować nowy nabytek drużyny z Kociewia – Cezary Trybański.

zp8497586rq
Pin It