Mokros wzmacnia Stelmet

27-letni skrzydłowy, Jarosław Mokros, zgodnie z szeregiem ostatnich doniesień medialnych, został graczem aktualnych Mistrzów Polski. Były zawodnik Czarnych Słupsk, który pozostawał w sporze z byłym pracodawcą, otrzymał list czystości z federacji FIBA i podpisał półroczny kontrakt ze Stelmetem BC Zielona Góra. 

W siedmiu spotkaniach obecnego sezonu ten reprezentant Polski notował średnie 4 pkt i 3.7 zb na mecz. Teraz w składzie Artura Gronka zastąpi zwolnionego Juliana Vaughna.

Jeśli Mokros odpowiednio wkomponuje się w grę Stelmetu to po sezonie może liczyć na dłuższą, długoterminową umowę. Dla Mistrzów Polski to ostatnie wzmocnienie przed zamknięciem okienka transferowego.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Vaughn żegna się ze Stelmetem

Jak nieoficjalnie podaje Radio Zielona Góra, Stelmet BC rozstaje się z Julianem Vaughnem. Amerykański center został wczoraj w Zielonej Górze...

Zamknij