Zane Knowles wraca do Polski, zagra w Siarce

Siarka24-letni środkowy Zane Knowles, reprezentujący Bahamy, będzie w sezonie 2016-17 środkowym Siarki Tarnobrzeg. Zawodnik rok wcześniej przymierzany był do gry w Anwilu Włocławek. Teraz zastąpi Dariena Nelsona-Henry’ego.

Mierzący 208 cm wzrostu zawodnik jest absolwentem Texas A&M Corpus Christi i po części również zastąpi – testowanego przez Zbigniewa Pyszniaka – Denzela Ervesa (ex Turów).

24-latek zwiąże się umową do końca rozgrywek 2016-17. W sezonie 2014-15 najpierw w japońskiej ekstraklasie, dla Wakayamy notował średnie 7.5 pkt i 6.2 zb w 21 meczach ligowych. W lutym znalazł zatrudnienie w niższej klasie rozgrywkowej i dla Tokyo Cinq Reves, notował średnie 17.3 pkt, oraz 9.9 zb. Zobaczymy jak zaprezentuje się na polskich parkietach?

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
PLK po szóstej i siódmej kolejce

Mecz VI kolejki: PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk (83-81), spotkanie w którym " słońce dawało po oczach " gościom. Mecz, w...

Zamknij