Johnson zostaje w Polfarmexie, Mitchell odejdzie?

KutnoJak donosi oficjalna strona klubu z Kutna, czołowy środkowy Tauron Basket Ligi pozostanie w Polfarmexie na kolejny sezon. 31-latek przedłużył kontrakt na sezon 2015-16 i będzie nadal podstawowym zawodnikiem ekipy Jarosława Krysiewicza. Były zawodnik Polpharmy notował średnie 12 pkt i 10 zb na mecz oraz wygrał rywalizację z Kevinem Fletcherem (drugi Amerykanin nie zagrzał długo miejsca).

Niepewna natomiast jest przyszłość czołowego strzelca TBL – Kwamaina Mitchella. Amerykanin po świetnym sezonie nie może narzekać na brak ofert i w ostatnim czasie zgłosili się po niego działacze radomskiej Rosy. Mitchell w Radomiu miałby zastąpić swojego rodaka i odchodzącego Mike’a Taylora (ex Turów).

Wg ostatnich doniesień w Kutnie nie ujrzymy już Kamila Łączyńskiego, który już szuka nowego klubu. Z zespołem pozostaną za to Grzegorz Grochowski, Bartłomiej Wołoszyn, Mateusz Bartosz, Marcin Malczyk i Jacek Jarecki. Spekuluje się też, że zespół może zasilić Michał Gabiński (do niedawna jeszcze Śląsk Wrocław). Czekamy na kolejne doniesienia z Kutna.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *