Kolejne zmiany w Koszalinie – Sykes wyjeżdża, Trybański przyjeżdża?

TrybańskiPo odejściu ze składu Dragana Labovića i przy powrocie Jeffa Robinsona sternicy koszalińskiego AZS-u decydują się na kolejne roszady w składzie. Tym razem zespół Gaspera Okorna opuszcza amerykański podkoszowy Raymond Sykes, który na przestrzeni 16 spotkań w TBL notował przeciętne 12pkt i 5,6 zb na mecz. Umowa została rozwiązana za zgodą obu stron. Nieoficjalnie wiadomo, iż sam zawodnik burzył atmosferę w zespole i nie przykładał się do zaleceń trenera. Wydaje się, że włodarze Akademików mają przygotowany „plan awaryjny”.

Brązowy medalista sezonu 2012/13 zamierza pozyskać Cezarego Trybańskiego z Polpharmy Starogard Gdański. Pierwszy Polak w NBA notuje średnie 8,3 pkt i 6,3 zb w meczu i miałby wzmocnić polską rotację Gaspera Okorna. 34-latek nie też zainteresowany dalszą grą w zespole Tomasza Jankowskiego i chciałby grać w drużynie z większymi ambicjami. Trybański ma nadzieję na awans do play offs, który na Kociewiu wydaje się mało realny.

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Turów zapewnia sobie awans do Final Four IBC!

Tym razem kibice, którzy przybyli w środowy wieczór do hali przy ulicy Maratońskiej mogą być zadowoleni. Wynik spotkania był niewiadomą...

Zamknij