Labovic poza Koszalinem

Autor: Woy

Serbski podkoszowy Dragan Labović opuszcza AZS Koszalin. Oficjalną przyczyną takiego stanu rzeczy są problemy rodzinne zawodnika (wg serwisu Sportando). Z kolei plotka niesie , że 26-latek sprawiał problemy natury wychowawczej trenerowi Gasperowi Okornowi. Zawodnik miał być też zamieszany w prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i zatrzymany przez policję wraz z kolegą z drużyny.

Labović trafił do PLK w listopadzie i miał pomóc 9. na dziś drużynie ligi w walce o awans do topowej szóstki. Lubujący się w rzutach dystansowych olbrzym notował przez 10 kolejnych spotkań średnie 12pkt i 4zb , przy trafiał z dystansu na 37% skuteczności.

Serb, który grywał w swojej karierze w ligach greckiej oraz rosyjskiej stał się też obiektem zainteresowania mocniejszych drużyn i nieoficjalnie mówiło się o transferze do innego klubu, na który AZS Koszalin nie chciał przystać. Jak się okazuje dzisiaj obie strony rozeszły się, a Akademicy muszą szukać kolejnego podkoszowego, który zostawi im szansę na udział w czołowej szóstce lub przedłuży możliwość walki o medale. W końcu kilka miesięcy temu AZS niespodziewanie wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski.

Wcześniej przed Labovićem AZS Koszalin opuścili Zbigniew Białek oraz Rafał Bigus.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *