Ponitka gotowy na play offs.

Po różyczce już ani śladu i czołowy obwodowy Asseco Prokomu, po dwumeczowej absencji wróci do rywalizacji w PLK już w najbliższym spotkaniu Mistrzów Polski z Anwilem Włocławek. Wg ostatnich doniesień Gazety.pl reprezentacyjny skrzydłowy wraca do treningów w zespole Andrzeja Adamka.

Czuję się już dobrze. W sobotę na pewno zagram. Poniedziałek co prawda był dniem wolnym od zajęć, ale ja ciężko trenowałem. Wróciłem do normalnego cyklu treningowego. Z moim zdrowiem jest wszystko w porządku – powiedział Ponitka.

Więcej meczów u siebie to zawsze handicap w play-offach. Można dobrze rozpocząć rywalizację i mieć dobrą zaliczkę. Poza tym my nie musimy, my możemy. Na drużynie nie ciąży żadna presja. Niezbędna będzie koncentracja. Musimy być pełni woli walki i gotowi na walkę w 100 proc. Gdy dodamy do tego nasze umiejętności, być może wystarczy to do odniesienia zwycięstwa – przekonuje Ponitka.

Ponitka, ważny gracz rotacji Andrzeja Adamka, notuje w rozgrywkach TBL średnie 8.7 pkt oraz 3.9 zb. Przy problemach kadrowych na pozycji numer 1, czasami trener korzysta z jego usług w aspekcie rozgrywającego, zastępującego Tomasza Śniega. Czy jednak jego obecność wystarczy APG do awansu do finałowej czwórki?

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. jordan napisał(a):

    A ten Ponitka to kto to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Szubarga najlepszym obrońcą Tauron Basket Ligi.

Trenerzy zespołów Tauron Basket Ligi wybrali Krzysztofa Szubargę z Anwilu Włocławek na najlepszego obrońcę TBL w sezonie zasadniczym 2012/2013. O...

Zamknij