Vasojević dołącza do składu Anwilu.

nikola vasojevicRozgrywający Nikola Vasojević (26 lat, 195 cm) został nowym zawodnikiem Anwilu Włocławek. Serb rozpoczynał obecny sezon w Rosie Radom a dziś przyjechał do Włocławka i podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do końca bieżącego sezonu. Vasojević był poza składem radomskiego zespołu od kiedy Rosę wzmocnił Amerykanin Nic Wise.

W swoim poprzednim klubie zdobywał on średnio 10,4 punktu oraz 2,9 asysty na mecz. Teraz zdecydował się na przejście do zespołu z Włocławka i grę obok Krzysztofa Szubargi i Tony’ego Weedena. Po części ma on też zastąpić kontuzjowanego Arvydasa Eitutaviciusa.

– Podstawową rolą Vasojevicia będzie dawanie dobrych zmian będącemu w życiowej formie Krzysztofowi Szubardze. Dyskutowaliśmy z trenerem o różnych opcjach i serbski rozgrywający okazał się najlepszym zawodnikiem, spełniającym nasze warunki – mówi na oficjalnej stronie zespołu Arkadiusz Lewandowski, prezes WTK S.S.A.

Klub poinformował jednocześnie, że Litwin Arvydas Eitutavicius przeszedł zabieg, a do gry wróci najwcześniej za kilka tygodni.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *