McIntosh z Koszalina do Wuerzburga.

 

Amerykanin LaMont McIntosh, którego w szeregi AZS-u Koszalin wcielił w poprzednich rozgrywkach trener Andrej Urlep, obrał popularny ostatnio kierunek Budesligi i podąży do Niemiec śladami Konrada Wysockiego, Hardinga Nany i Johna Turka.

Obrońca (182cm wzrostu i 30 lat) trafił do Koszalina, po tym jak klub zrezygnował z usług Stephona Hannaha.

Dla McIntosha gra w lidze niemieckiej nie będzie niczym nowym. W swoim wcześniejszym etapie kariery grał on już przez 3-lata dla Artland Dragons. Dla przypomnienia, w PLK osiągał on średnie 11pkt i 2as. Ma on też doświadczenie z ligi ukraińskiej i greckiej.

S.Oliver Baskets.jpg

S.Oliver Basket Wuerzburg to 6 drużyna rozgrywek Bundesligi. W minionym sezonie występowali w niej znani z PLK: Robert Tomaszek (obecnie Czarni) i Jermaine Bucknor (niegdyś Polpak Świecie).

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
PC SIDEn Toruń zamyka skład.

Zespół kierowany od nowych rozgrywek przez trenera-weterana polskich parkietów, Eugeniusza Kijewskiego zakończył budowę składu. Wczoraj zakontraktowano ostatnich dwóch zawodników, którzy...

Zamknij