Srebrny Kelati i brązowy Ignerski.

Koszykarze CSKA Moskwa zdobyli mistrzostwo Rosji, pokonując w finale ligi po raz trzeci Chimki Moskwa z Thomasem Kelati w składzie 90:75. Reprezentant Polski był trzecim strzelcem przegranego zespołu – uzyskał 13 pkt, miał sześć asyst i trzy zbiórki. Kelati grał blisko 27 minut. Trafił trzy z sześciu rzutów zza linii 6,75 m i miał stuprocentową skuteczność za dwa punkty (2/2) oraz z wolnych (2/2).

Najskuteczniejszym zawodnikiem Chimek był Witalij Fridzon – 20 pkt, a CSKA Aleksiej Szwed – 18 pkt.Klub z Moskwy wygrał finałową rywalizację 3-0. Jest to 19. mistrzostwo Rosji wywalczone przez CSKA.

Michał Ignerski reprezentujący barwy Lokomotiwu Kubań wywalczył brązowy medal ligi rosyjskiej. W serii do trzech wygranych jego drużyna pokonała w czwartym spotkaniu Triumph Lubierce 91:79. Całość rywalizacja zakończyła się sukcesem Lokomotiwu 3:1..

Po trzech spotkaniach Lokomotiw prowadził 2:1 w rywalizacji z Triumphem. Czwarty mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy jednak tylko po pierwszej kwarcie mogli mieć nadzieję na przedłużenie swoich szans w walce o brąz. Druga kwarta to już popis Lokomotiwu (20:12). W drugiej połowie drużynie Michała Ignerskiego pozostało już tylko kontrolować przebieg meczu.

Polak nie miał jednak wielkiego wkładu w zwycięstwo w czwartym spotkaniu. Spędził na parkiecie niespełna sześć minut. W tym czasie uzyskał cztery punkty i miał trzy zbiórki. To znacznie słabszy występ Ignerskiego w porównaniu choćby do meczu numer 3. Wówczas Polak był bliski uzyskania double-double (14 punktów, 9 zbiórek).