Hannah opuszcza Koszalin.

Amerykański obrońca Stefhon Hannah rozwiązał umowę z koszalińskim zespołem i od dziś przestał reprezentować barwy 9.drużyny Tauron Basket Ligi. Tym samym klub rozpoczął poszukiwania kolejnego obwodowego gracza, który byłby w stanie wspomóc koszaliński zespół w walce o awans do play offs.

Decyzja o odejściu Hannah’a jest nieco zaskakująca, gdyż w swoich 13. spotkaniach był on naprawdę wartościowym uzupełnieniem zespołu kierowanego najpierw przez Tomasza Herkta, a następnie przez Andreja Urlepa.

W PLK ten combo obrońca notował średnie 13pkt, 4as i 2zb. Rzucał do kosza ze skutecznością 40%. Spekuluje się, iż nie przypadł on do gustu obecnemu trenerowi AZS-u, który lubi graczy specjalizujących się w obronie oraz poddających się ciężkiej pracy na treningach. Warto dodać, że Hannah nie uczestniczył w weekendowym spotkaniu swojego zespołu i konfrontacji z Siarką Tarnobrzeg. Wówczas to też jego los był już przesądzony..

Woy

Kibic NBA spod znaku Chicago Bulls od 1992 roku. Fan Magica Johnsona i Scottiego Pippena. W PLK na bieżąco śledzący wydarzenia od 1991 roku, fan Rajmondsa Miglinieksa i Josepha McNaulla. Chętnie dzielący się najświeższymi nowinkami oraz historycznymi wydarzeniami, które miał okazję oglądać. Pasjonat statystyk i cyferek. Koszykówkę ogląda na każdym poziomie; od NBA do PLK.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zyskowski przechodzi ze Śląska do ŁKS-u

Autor: Bartek Jarosław Zyskowski Jr to jeden z całego szeregu młodych graczy, którzy mieli rozwijać się w TBL w barwach...

Zamknij